05.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем помолився за спокій душі новопреставленого раба Божого Олександра Голякова.

Litiya_za_Oleksandrom_GoliakovymМитрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем на Центральному міському кладовищі Кривого Рогу звершив заупокійну літію за в Бозі спочилим полковником Нацгвардії, почесним громадянином міста Кривий Ріг Олександром Леонідовичем Голяковим (+2020), котрому цього дня виповнилося 9 днів від дня смерті.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель храму священномученика Порфирія, єпископа Криворізького м. Кривий Ріг протоієрей Андрій Будовський, котрий вже багато років духовно опікується військовослужбовцями військової частини №3011, на території котрої стараннями покійного Олександра Леонідовича був збудований храм на честь святого благовірного князя Олександра Невського, настоятель храму Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Кривий Ріг протоієрей Іван Барило, настоятель храму святої великомучениці Варвари м. Кривий Ріг протоієрей Роман Лесюк, настоятель храму Почаївської ікони Божої Матері протоієрей Георгій Богомол та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг протоієрей Олександр Горовенко.

Вшанувати пам’ять спочилого офіцера та помолитись за вічний спокій його душі прибули Криворізький міський голова Вілкул Юрій Григорович, голови районних в місті Кривому Розі рад, а також дружина, діти та родичі покійного.

По завершенні богослужіння владика Єфрем звернувся до присутніх із словом втіхи та співчуття, після чого присутні поклали квіти до місця вічного спочинку пріснопам’ятного раба Божого Олександра.

Упокой, Господи, душу спочилого раба Твого і всели його у святих Своїх обителях.

Вічна пам’ять!

Нагадуємо, раніше Інформаційний відділ Криворізької Єпархії Української Православної Церкви повідомляв, що духовенство єпархії звершило відспівування в Бозі спочилого полковника Нацгвардії, почесного громадянина міста Кривий Ріг Олександра Леонідовича Голякова.