07.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбулося спільне говіння причта і прихожан Спасо-Преображенського кафедрального собору міста Кривого Рогу.

spilne_govinnia007У суботу першої седмиці Великого посту, в свято великомученика Феодора Тирона (близько 306), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за богослужінням в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Архіпастирю за Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста співслужили клірики кафедрального собору.

За богослужінням з церковного амвону протодияконом собору були виголошені особливі прохання про позбавлення людей землі української від міжусобної брані і припинення ворожнечі, після чого Митрополит Єфрем з собором духовенства підніс умиленну молитву про відновлення миру в нашій Батьківщині.

Традиційно в цей день всі парафіяни собору, які звершили молитовне правило першої седмиці Великого посту, а також клір собору: священики, диякони та іподиякони, приступили до спасительних Таїнств Сповіді і Причастя Пречистого Тіла і Крові Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа.

Після закінчення Божественної Літургії владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом проповіді.

По завершенні богослужіння Архіпастир надав всім присутнім своє святительське благословіння.