08.03.2020 р., м. Кривий Ріг. У Неділю 1-шу Великого посту у кафедральному соборі звершено молебний спів Торжества Православ’я.

torzhestvo_pravoslavya006У неділю першу Великого посту, у свято Торжества Православ’я, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

У недільний день за Божественною літургією по чину святителя Василія Великого Архіпастир та усі присутні у храмі звершили молитву про мир в Україні та єдність Святого Православ’я.

Наприкінці першого тижню Великого посту до Святого Причастя традиційно приступила велика кількість віруючих.

По завершенні богослужіння було урочисто звершено молебний спів Торжества Православ’я – молебень про торжество православної віри і про наставляння на шлях істинний всіх, хто відпав від соборності Церкви. Під час молебню всі присутні у соборі проспівали Символ Віри і молилися про єдність Святого Православ’я.

Зверешний молитовний чин включає в себе читання «Символу віри», виголошення «Вічної пам’яті» усім захисникам Православ’я, проголошення «Многоліття» всіх Предстоятелів канонічних Православних Церков і вознесіння молитов за Церкву.

Наприкінці свята владика Єфрем виголосив проповідь про Сьомий Вселенський Собор і про встановлення свята Торжества Православ’я.

Тим, хто гідно молився в першу седмицю Великого посту і причащався Святих Христових Таїн, Архіпастир побажав, щоб Господь укріпив їх духовні сили і далі нести гідно нести подвиг душеспасительного Великого посту.