11.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбулися соборна Літургія та спільне говіння священнослужителів Криворізьких Північного та Південного міських благочинь.

Spilne_Govinnya_Pivnichnogo_ta_Pivdennogo_blagochynn015В середу другої седмиці Великого посту, в день пам’яті преподобного Тита, пресвітера Печерського, в Ближніх Печерах (1190), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Літургію Передосвячених Дарів у Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

Його Високопреосвященству співслужили секретар єпархії протоієрей Віктор Симонюк та настоятелі храмів Криворізьких міських Північного та Південного благочинь, на чолі з благочинними.

Напередодні великопісної середи настоятелі та клірики храмів згаданих благочинь приступили до Таїнства Сповіді у в.о. духівника Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про припинення кровопролиття на українській землі та за єдність святого Православ’я, після чого криворізький Архіпастир підніс молитву про відновлення миру в Україні.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили 40 священнослужителів, а також присутні у храмі віряни, які прийшли помолитися разом зі своїми духовними пастирями і наставниками.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.