21.03.2020 р., м. Кривий Ріг. В Суботу Хрестопоклонну Митрополит Єфрем очолив Всеношну в головному храмі міста.

Bogosluzhinnia_Nedilia_Hrestopoklonna002В Суботу на передодні 3-ї – Хрестопоклонної  неділі Великого посту, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Всеношне бдіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг. Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору.

За вечірнім Богослужінням після великого славослів’я Владика Єфрем звершив винос на середину храму для поклоніння віруючим Хреста Господнього, в якому знаходиться частка Животворящого Древа Господнього, після чого духовенство та численні парафіяни, під спів «Хресту Твоєму вклоняємося Владико..»,  мали змогу вклонитися святині та були помазані святим єлеєм.

Після завершення Богослужіння правлячий Архієрей звернувся до своєї пастви зі словами настанов та надав усім присутнім святительське благословіння.