22.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії із Днем Тезоіменитства.

Liturgiya_v_hrami_Rizdva_Hrystovogo011У Неділю 3-ю Великого посту, Хрестопоклонну, день пам’яті 40 мучеників Севастійських (бл. 320), керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, відвідав з архіпастирським візитом храм Різдва Христового у м. Кривому Розі, де очолив Літургію святителя Василія Великого.

Причиною візиту правлячого архієрея послужив День Тезоіменитства клірика Криворізької єпархії протоієрея Валерія Лук’янова.

За Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: намісник криворізького чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), настоятель храму Різдва Христового протоієрей Валерій Лук’янов та клірик Спасо-Преображенського кафедрального собору ієрей Артемій Назарук.

За Божественною Літургією були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Криворізький архіпастир підніс покаянну молитву  під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По завершені богослужіння до присутніх у храмі богомольців із повчальним словом звернувся Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Також, Криворізький архіпастир привітав настоятеля храму Різдва Христового протоієрея Валерія Лук’янова із Днем Ангела. В свою чергу, отець Валерій подякував Архіпастирю за радість спільної молитви.

Насамкінець Владика Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.