22.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив чин погребіння новопреставленої ігумені Тавіфи (Гуренко).

Vidspivuvannya_igumeni_Tavify001В день пам’яті 40 мучеників Севастійських, Митрополит  Єфрем прибув до Свято-Покровського жіночого монастиря, де очолив чин відспівування новопреставленої ігумені Тавіфи (Гуренко) (16.01.1956 – 21.03.2020).

Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг та священнослужителі з числа кліру Свято-Покровського жіночого монастиря м. Кривий Ріг.

По завершенні чину погребіння криворізький Архіпастир звернувся до присутніх зі словом про чернечий подвиг у Бозі спочилої.

Поховали покійну на монастирському кладовищі жіночої обителі.