24.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Криворізькі священнослужителі помолились біля уклінних хрестів на в’їздах до міста про позбавлення Криворіжжя від епідемії короновірсу.

Moleben001У вівторок четвертої Седмиці Великого Посту, Хрестопоклонної, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, духовенство Криворізької єпархії Української Православної Церкви, на чолі з благочинними криворізьких міських благочинь, звершили водосвятні молебні біля п’яти уклінних хрестів, що розташовані на в’їздах до міста зі сторін Дніпра, Нікополю, Кропивницького, Миколаєва та Жовтих Вод.

Священики молились про збереження нашого міста від смертоносної пандемії короновірусу.

До уклінних хрестів, де звершувались водосвятні молебні, були доставлені святині криворізьких храмів – мощі засновника Кривого Рогу святого праведного Петра Калнишевського, святих преподобних отців Києво-Печерських та святих цілителів.

По закінченні водосвяття священики окропили святою водою в’їзди до міста.

О 12-00, в час коли підносився молебний спів про позбавлення Криворізької землі від смертоносного недугу, в усіх храмах Кривого Рогу лунав церковний дзвін, який нагадав людям про необхідність сугубих молитов до Бога про припинення пандемії COVID-19.