25.03.2020 р., м. Апостолове. Духовенством Апостолівського благочиння були звершені молебні про збереження населення району від пандемії короновірусу.

Moleben001В середу четвертої Седмиці Великого Посту, Хрестопоклонної, з благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, настоятелі храмів Апостолівського благочиння Криворізької єпархії Української Православної Церкви на чолі з благочинним архімандритом Ілією (Лук’яненко) біля уклінних хрестів м. Апостолове та всіх населенних пунктів, де діють парафії Апостолівського благочиння, звершили молебні про збереження населення району від пандемії коронавірусу.

До уклінних хрестів м. Апостолове були принесені святині Свято-Покровського храму – ікони з мощами преподобних отців Києво-Печерських та Сорока Севастійських мучеників.

В той час, коли звершувались молебні, для духовної підтримки мешканців міста, з дзвінниці Свято-Покровського храму м. Апостолове лунав церковний благовіст.