До уваги настоятелів усіх храмів Криворізької єпархії, отця-намісника та ігумені!

Канцелярія Криворізької єпархії повідомляє, що, з благословення Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, до закінчення періоду карантину, у всіх храмах та монастирях єпархії за богослужінням, в додаток до прохань про позбавлення від пандемії COVID-19, необхідно також виголошувати прохання за медичних працівників, які самовіддано та невтомно борються із поширенням інфекції та рятують людські життя.

Прохання за медичних працівників на сугубій єктенії

Призри Владыко Человеколюбче на жертвенный подвиг врачей наших, посли им здравие непоколебимое, силу и крепость духа, мудрость к совершению трудов во благо народа нашего и сотвори чрез них исцеление страждущим рабом Твоим, прилежно молим Ти ся скоро услыши и помилуй.