26.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив постриг в Мантію в чоловічому монастирі священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького.

Postryg001В четвер четвертої седмиці Великого посту, Хрестопоклонної, по закінченні Вечірнього богслужіння напередодні свята Феодорівської ікони Божої Матері та дня пам’яті святителя Феогноста, митрополита Київського і всієї Русі, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив постриг в Мантію насельників чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг – священноіноків Євсевія та Тихона.

Отець Євсевій (Левін) був пострижений в Мантію з ім’ям Євсевій, на честь священномучника Євсевія, єпископа Самосатського, а отець Тихон (Чорний) був пострижений в Мантію з ім’ям Тихон, на честь святителя та сповідника Тихона, патріарха Московського і всієї Русі.

chernechyy_postryh009При постризі молились секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник Криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба) разом із братією святої обителі.

Ченці були вручені в духовне окормління наміснику обителі архімандриту Володимиру (Неробі), а Високопреосвященний владика подарував їм на молитовну згадку ікони Спасителя та Пресвятої Богородиці.

Насамкінець, Митрополит Єфрем звернувся до новопострижених зі словом повчання.