27.03.2020 р., м. Кривий Ріг. Відбулось засідання Духовного Собору чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького.

spilne_hovinnya_bratiyi007В п’ятницю четвертої седмиці Великого Посту, Хрестопоклонну, свято Феодорівської ікони Божої Матері, день пам’яті святителя Феогноста, митрополита Київського і всієї України, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив засідання Духовного Собору чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг.

Перед початком засідання правлячий Архієрей очолив Божественну Літургію Передосвячених Дарів в храмі святого священномученика Володимира обителі.

До цього дня братія монастиря звершила спільне говіння. Всі насельники обителі напередодні ввечері приступили до Таїнства Сповіді у духовника монастирів Криворізької єпархії протоієрея Віктора Симонюка.

Його Високопреосвященству співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, архімандрит Володимир (Нероба) з братією обителі та настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг (сел. Вечірній Кут) ієромонах Іосиф (Бурдієнко).

spilne_hovinnya_bratiyi016За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції короновірусу, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву про припинення падемії.

За великопісним богослужінням до єдиної Чаші соборно приступили всі насельники обителі.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом Архіпастирського повчання.

По закінченні богослужіння, відбулось засідання Духовного Собору чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького, на котрому священноархімандрит обителі разом з намісником та членами Духовного Собору розглянули питання, щодо участі та допомоги монастирів прихожанам та медзакладам у ситуації, що склалась навколо короновірусної інфекції.

Духовний Собор обителі підтримав звернення Предстоятеля та Священного Синоду Української Православної Церкви, котре було прийняте у зв’язку з розповсюдженням короновірусу COVID-19.