27.03.2020 р., смт. Софіївка. Священнослужителі Софіївського благочиння молились біля уклінних хрестів про позбавлення народу Божого від пандемії COVID-19.

Moleben001Рівно опівдні в п’ятницю 4-тої Неділі Великого посту, свято Феодорівської ікони Божої Матері, священнослужителі Софіївського благочиння Криворізької єпархії на чолі з благочинним протоієреєм Ростиславом Климчуком, зібрались групами біля поклонних хрестів, встановлених на в’їздах в смт Софіївку. Священики долучилися до всеукраїнських молебнів про подолання пандемії COVID-19, яка прийшла на нашу багатостраждальну землю.

Перед кожним з хрестів духовенством був звершений водосвятний молебень та піднесена сугуба молитва за здоров’я жителів селища та району. Помолившись про збереження селища та народу України від смертоносної хвороби, священики осінили всі чотири сторони хресним знаменням та шанованими на парафіях іконами з частками святих мощів.