06.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Фонд Олександра Вілкула “Українська перспектива” передав Криворізькій єпархії УПЦ набори засобів індивідуального захисту для малозабезпечених парафіян.

blagodijna_akchija001В рамках благодійної програми що має за мету подолання епідемії COVID-19, Фондом Вілкула Олександра Юрійовича «Українська перспектива» було передано 5400 наборів індивідуальних засобів захисту які  доправив в управління Криворізької єпархії та вручив  правлячому Архієрею співзасновник Фонду Костянтин Павлов.

Владика Єфрем в свою чергу  подякував за благодійну допомогу та наголосив: «Ми роздамо цю допомогу нашим малозабезпеченим парафіянам. Для нас усіх важливо допомогти їм матеріально і духовно перед великими святами. Сподіваємося, що Господь буде до нас добрий і милосердний, і біда відступить».