07.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно відзначив свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

blahovishchennya001В свято Благовіщення Пресвятої Богородиці Митрополит Єфрем прибув до Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг де разом з його настоятелем протоієреєм Іваном Барилом, звершив Божественну Літургію з нагоди престольного свята. Оскільки в наші дні народ України живе в умовах карантину, цього року Його Високопреосвященству довелось молитися в зачиненому храмі, без присутніх парафіян.

На Малому Вході Митрополит Єфрем нагородив настоятеля Свято-Благовіщенського храму м. Кривий Ріг протоієрея Івана Барила Палицею.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції короновірусу, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа уклінну молитву про припинення падемії.

Не маючи змоги бути присутніми на святі, вихованці недільної школи, що діє при храмі, записали відеопривітання для свого Архіпастиря.