12.04.2020 р, м. Кривий Ріг. В Вербну неділю Митрополит Єфрем звершив дві хіротонії в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Verbna_Nedilia001Verbna_Nedilia002У Неділю 6-ту Великого посту, ваій (цвітоносну) свято Входу Господнього до Єрусалима, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію за зачиненими дверима в головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Напередодні ввечері Архіпастир молився в тому ж кафедральному соборі Кривого Рогу. На вечірні владика Єфрем у співслужінні соборного духовенства звершив літію з освяченням хлібів, вина та єлею. На утрені після читання недільного Євангелія, Архієрей звершив кадіння ваїй та читання молитви на їх благословення, після чого освятив їх скропленням святою водою.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу в священному сані.

Цього дня духовне торжество підсилилось одразу двома хіротоніями. Содіючи Духу Святому, Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Диякона Андрія Святославовича Чевільова. Також правлячий Архієрей звершив ієрейську хіротонію над кліриком Спасо-Преображенського собору м. Кривий Ріг дияконом Димитрієм Лихманом.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.