15.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив останню в поточному році Літургію Передосвячених Дарів.

Liturgiya_Peredosviachenyh_Dariv003У Велику Середу Страсного тижня, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив останню у цьому Великому посту Божественну Літургію Передосвячених Дарів в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції короновірусу, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа молитву про припинення падемії.

Цього дня, за богослужбовим уставом, після заамвонної молитви востаннє звершується молитва преподобного Єфрема Сиріна. Також земні поклони припиняються до дня Святої Трійці, крім поклонів біля Святої Плащаниці у Велику П’ятницю.