16.04.2020 р. Кривий Ріг. У Великий Четвер Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в головному храмі міста.

Bozhestvenna_Liturgiya010У Великий Четвер Страсної седмиці, спомин Тайної Вечері, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем молився за богослужінням у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

У співслужінні соборного духовенства правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Василія Великого.

Цього дня у Євангелії, що читається за богослужінням, згадуються відразу декілька знаменних подій з останніх годин земного життя Іісуса Христа: Таємна Вечеря, де Спаситель встановив новозавітне таїнство Святої Євхаристії; омовіння ніг учням в знак великого смирення і любові до них; молитва в Гетсиманському саду і зрада Іудою Господа на страждання і смерть.

За богослужінням були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції короновірусу, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа молитву про припинення падемії.