16.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Фонд Вадима Новинського “Покров Божої Матері” пожертвував обладнання для швидкого діагностування інфекції COVID-19.

meduko_diagnostuhnuj_sentr002В четвер страсної седмиці, на запрошення міського голови Ю.Г.Вілкула, Митрополит Єфрем прибув до Медично-Діагностичного Центру, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста.

Цього дня Фондом Вадима Новинського  «Покров Божої Матері»  для криворіжців були передані спеціальні бокси для транспортування хворих на коронавірус, а також апарат швидкого діагностування, який дозволяє виявляти COVID-19.

На заході були присутні голова обласної ради Святослав Олійник, Криворізький міський голова Юрій Григорович Вілкул, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, голова Центрально-Міської районної у місті Кривому Розі ради Сергій Володимирович Нєженцев, Генеральний директор  ПАТ «Центрального Гірничо-збагачувального комбінату» Дмитро Володимирович Шевчик,  головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені І.І. Мечникова Сергій Анатолієвич Риженко.

Також,Фондом Вадима Новинського для потреб вірян Криворізької єпархії були передані захисні маски та медичні рукавички. Присутній на заході Владика Єфрем подякував меценатам за їх неоціненну допомогу та турботу про благо своїх співвітчизників.

Архіпастир наголосив, що завдяки благодійній організації парафіяни храмів єпархії забезпечені всіма необхідними засобами захисту від смертоносної інфекції.