19.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молитовно зустрів свято Воскресіння Христового.

Pasha006В ніч з 18 на 19 квітня в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривого Рогу Митрополит Криворізький і Нікопольский Єфрем звершив пасхальні богослужіння.

Цього року в Свято зі свят та Торжество із торжеств – Воскресіння Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа – богослужіння, у зв’язку з введенням карантинного положення, звершувалось в зачиненому храмі.

Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру Спасо-Преображенського кафедрального собору.

В Пасхальну ніч владика Єфрем з церковного амвону зачитав Огласительне слово святителя Іоанна Златоуста, а Пасхальне Євангеліє (Ін. 1, 1-17) читалось на двох мовах. Протодиякон Максим Онищенко почав читання Святого Євангелія, котре розповідає про втілення Слова Божого, на церковносов’янській мові, а далі Митрополит Єфрем продовжив читання українською мовою.

Після заамвонної молитви правлячий Архієрей освятив артос, а по закінченні богослужіння звернувся до присутніх священнослужителів з вітальним словом.