25.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Svitla_Subota002В суботу Світлої седмиці, день пам’яті преподобного Василія сповідника, єпископа Парійського (бл.754), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем виголосив молитву “на роздроблення Артосу”, після чого звернувся до присутніх з Архіпастирським повчанням.