26.04.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем підніс сугубу молитву про вічний спочинок душ загиблих внаслідок аварії на ЧАЕС.

Antypasha006В Неділю 2-гу після Пасхи, Антипасха, день пам’яті святого апостола Фоми, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне служіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

У співслужінні соборних кліриків, Його Високопреосвященство звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Цього дня, в день 34-річниці аварії на Чорнобильській АЕС, Високопреосвященніший владика, разом з духовенством, сугубо молився про прощення гріхів та вічний спочинок душ загиблих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем виголосив проповідь про явлення Господа нашого Іісуса Христа на восьмий день Своїм учням, в тому числі й апостолу Фомі, котрий дотиком язв Господа переконався в дійсності Його Воскресіння (Ін. 20, 19-31).