28.04.2020 р., м. Кривий Ріг. В день Радониці Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію та панахиду в Свято-Миколаївському храмі.

Radonycia006У вівторок 2-ої неділі після Пасхи, на Радоницю, в день особливого поминання спочилих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Його Високопреосвященству за Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та настоятель храму святого Іоанна Милостивого с. Кам’яне Поле Криворізького району ієрей Вадим Мусевич.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем у співслужінні священнослужителів звершив панахиду за всіма від віку спочилими православними християнами.

По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.