03.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в день пам’яті святих жон-мироносиць.

Zhon_Myronosyc005В Неділю 3-тю після Пасхи, день пам’яті святих жон-мироносиць, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

У співслужінні соборних кліриків, правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

На Малому вході, за старанне та ревне служіння, Митрополит Єфрем нагородив клірика Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривий Ріг ієрея Артемія Назарука набедреником.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.