07.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у церемонії запалення Вогню Пам’яті.

Zapalennia_vognyu002Напередодні святкування Дня Перемоги у Великій Вітчизняній війні, у Центрально–Міському районі Кривого Рогу поряд зі Свято-Миколаївським храмом міста, вже традиційно відбувся захід присвячений вшануванню пам’яті про подвиг та героїзм людей, що віддали своє життя заради своєї Батьківщини та для життя майбутніх поколінь.

Цього року в церемонії запалення вогню, при дотриманні карантинних норм, прийняли участь секретар Криворізької Міської Ради Маляренко Сергій Васильович та голова Центрально-Міської районної в місті Кривому Розі ради Нєженцев Сергій Володимирович.

Вогонь Пам’яті вже традиційно, запалив настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк.

В братській могилі біля Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг поховані 68 воїнів, що загинули 22 лютого 1944 року, під час бойових дій при визволенні міста від німецько-фашистських загарбників. Вперше Вогонь Пам’яті на цьому місці був запалений в 1965 році.