10.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Nedilia_pro_rozslablenogo006В Неділю 4-ту після Пасхи, про розслабленого, день пам’яті апостола і священномученика Симеона, сродника Господнього (107) та прав. Тавіфи (І), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні, Архіпастир звершив Всенічне бдіння, в тому ж кафедральному соборі.

В недільний день, в співслужінні соборних кліриків, правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Його Високопреосвященство сугубо молився про вічний спочинок душі приснопам’ятної ігумені Тавіфи (Гуренко).

По закінченні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень, за котрим Митрополит Єфрем молився за Митрополита Дніпропетровського і Павлоградського Іринея, з нагоди його Дня Народження.

По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.