09.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь в заході до Дня Великої Перемоги.

Den_Peremogy002В велике свято 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, в Центрально-Міському районі Кривого Рогу було проведено урочисте покладання квітів до братської могили воїнів, котрі загинули при визволенні Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників.

По благословенню Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, при дотриманні карантинних норм, в церемонії покладання квітів прийняв участь настоятель храму Святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк.

На заході були присутні секретар Криворізької Міської Ради Маляренко Сергій Васильович та голова Центрально-Міської районної в місті Кривому Розі ради Нєженцев Сергій Володимирович.

Покладання квітів супроводжувалося церковним дзвоном, котрий лунав з дзвінниці Свято-Миколаївського храму.