14.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив молебень святителю Миколаю Чудотворцю перед його святими мощами.

Moleben005В день пам’яті пророка Єремії (VI ст. до Р.Х.), в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу, що знаходиться в Центрально-Міському районі міста, Митрополит Єфрем звершив молебень святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському перед його святими мощами та чудотворною іконою.

За молебнем правлячому Архієрею співслужили:

• настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу протоієрей Димитрій Салатюк;
  • настоятель храму святителя Іоанна Милостивого, патріарха Олександрійського с. Кам’яне Поле Криворізького району ієрей Вадим Мусевич.

За богослужінням криворізький Архіпастир у співслужінні духовенства звершив читання канону та акафісту святителю і чудотворцю Миколаю, архієпископу Мир Лікійському.

За молебнем владика Єфрем, зі священнослужителями, старанно молився Мир Лікійському святителю за настання миру та благоденства на землі України, а також про позбавлення людей від смертоносної інфекції.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.