18.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в день пам’яті жертв політичних реперсій.

Hirotoniya017У Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в головному храмі міста Кривого Рогу – Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу в священному сані.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

На заупокійній єктенії Архіпастир молився за вічний спочинок душ рабів Божих, котрі в дні лихоліття були безвинно страчені за віру Христову, що перенесли страждання та катування, а також за тих православних християн, котрі відійшли до Господа перебуваючи в ув’язненні та в вигнанні.

Цього дня духовне торжество підсилилось ієрейською хіротонією. Содіючи Духу Святому, Митрополит Єфрем рукопоклав в сан Ієрея клірика Криворізької єпархії диякона Андрія Святославовича Чевільова.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець владика Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.