24.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

Liturgiya006В Неділю 6-ту після Пасхи, про сліпого, день пам’яті святих рівноапостольних Мефодія (885) і Кирила (869), учителів Словенських, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

В недільний день, в співслужінні соборних кліриків, правлячий Архієрей звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого криворізький Архіпастир підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Цього дня парафіяни мали можливість приступити до душеспасительних Таїнств Сповіді та Причастя, причастившись Святих Христових Таїн від руки правлячого Архієрея.

По закінченні Божественної Літургії Владика, у співслужінні духовенства, звершив молебень святим рівноапостольним Кирилу і Мефодію, вчителям Словенським, за котрим Митрополит Єфрем сугубо молився за Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, з нагоди його Дня Тезоіменитства.

По завершенні богослужіння Його Високопреосвященство звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім богомольцям своє святительське благословіння.