28.04.2020 р., м. Кривий Ріг. В свято Вознесіння Господнього Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Свято-Миколаївському храмі.

Voznesinnia_Gospodne008У четвер 6-ї седмиці після Пасхи, двонадесяте свято Вознесіння Господнього, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривий Ріг.

Напередодні святкового дня Архіпастир звершив Всенічне бдіння в тому ж храмі на честь святителя та чудотворця Миколая, архієпископа Мир Лікійського. За вечірнім богослужінням Високопреосвященніший владика звершив літію, за котрою освятив хліби, пшеницю, вино та єлей.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та настоятель храму рівноапостольного князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

За богослужінням були піднесені сугубі прохання про позбавлення народу України від смертоносної хвороби та про дарування благословенного здоров’я всім лікарям, котрі несуть своє служіння, допомагаючи хворим подолати смертельний недуг.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень.

По завершенні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав всім своє святительське благословіння.