31.05.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральному соборі

kafederalnuj_cobor016В Неділю 7-му після Пасхи, святих отців 1-го Вселенського собору (325), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне служіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

Напередодні, Архіпастир звершив Всенічне бдіння, в тому ж кафедральному соборі.

У співслужінні соборних кліриків, Його Високопреосвященство звершив Божественну Літургію святителя Іоанна Златоуста.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, та надав усім присутнім своє святительське благословіння.