01.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну Літургію в храмі на честь священномученика Онуфрія, єпископа Криворізького.

sv_Onufriya005В день пам’яті священномученика Онуфрія, першого єпископа Криворізького (1938), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Онуфріївському храмі міста Кривий Ріг.

За Божественною Літургією правлячому Архієрею співслужили секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького лікарняного благочиння протоієрей Вадим Уяздовський та настоятелі храмів міста Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричасному вірші до парафіян із проповіддю звернувся настоятель храму преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерських протоієрей Роман Борак.

По завершенні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства звершив молебень священномученику Онуфрію, першому єпископу Криворізькому.

Насамкінець владика Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді та надав усім присутнім в храмі своє святительське благословіння.