06.06.2020 р., м. Кривий Ріг. В день Троїцької поминальної суботи Митрополит Єфрем молився про спокій душ усіх спочилих православних християн.

troitska_cybota005Вже традиційно в Троїцьку батьківську поминальну суботу Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем мав радість молитовного єднання зі своєю паствою в Свято-Троїцькому храмі міста Кривого Рогу, куди прибув на запрошення його настоятеля протоієрея Валентина Задорожнього.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Центрально-Міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

troitska_cybota017На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Після отпусту Літургії криворізький Архіпастир очолив соборну панахиду, за котрою були піднесені молитви за спокій душ усіх від віку спочилих православних християн.

По завершенні панахиди Митрополит Єфрем звернувся до богомольців зі словом проповіді, а також подякував настоятелю Свято-Троїцького храму протоієрею Валентину Задорожньому за його пастирські труди на благо ввіреної йому Богом пастви та благословив на подальші труди на ниві Христовій.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім у храмі віруючим своє святительське благословіння.