07.06.2020 р., Кривий Ріг. День Святої Трійці у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

В день народження Православної Церкви – свято П’ятидесятниці, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив святкове богослужіння у Спасо-Преображенському кафедральному соборі міста Кривого Рогу.

Напередодні ввечері Його Високопреосвященство у співслужінні соборного кліру очолив Всеношну, за якою було відслужено літію та полієлей. А після Євангельського читання Архіпастир помазав всіх віруючих освяченим єлеєм.

У святковий недільний день кафедральний собор, як і всі храми єпархії, був прикрашений  свіжою зеленню, а віруючі тримали в руках букети польових квітів на знак наповненості життєдайною благодаттю Святого Духа.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні Божественної Літургії була звершена Велика вечірня з читанням особливих колінопреклонних молитов святителя Василія Великого.

По завершенні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.