08.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в День Святого Духа.

denij_sviatago_dyha002В понеділок 1-ї седмиці після П’ятидесятниці, день Святого Духа, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та настоятель храму святого рівноапостольного князя Володимира м. Кривий Ріг ієрей Вадим Мусевич.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив славління Святій Трійці.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.