14.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору.

Vsih_Sviatyh005В Неділю 1-шу після П’ятидесятниці, день Всіх святих, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем, з нагоди престольного свята, звершив Божественну Літургію в нижньому Всіхсвятському храмі Спасо-Преображенського кафедрального собору м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись Тіла і Крові Господніх від руки правлячого Архієрея.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень до Всіх святих, котрі від початку віків угодили Богу.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.