18.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем привітав настоятеля храму Входу Господнього до Єрусалиму з Днем Тезоіменитства.

Den_pamyati_sviatogo_Igoria_Chernigivskogo009В четвер 2-ої седмиці після П’ятидесятниці, свято перенесення мощей благовірного великого князя Ігоря Київського і Чернігівського, чудотворця (1150) Митрополит Єфрем розділив радість молитовного єднання зі своєю паствою в храмі Входу Господнього в Єрусалим, що на мікрорайоні 5 Зарічному міста Кривого Рогу. Архіпастир прибув в Криворізької Віфанії, щоб привітати настоятеля храму протоієрея Ігоря Сутуріна з його Днем Тезоіменитства та особистим ювілеєм –  35-річчям від дня народження.

За Божественною Літургією Митрополиту Єфрему співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Центрального міського благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак, настоятель храму Входу Господнього в Єрусалим м. Кривого Рогу протоієрей Ігор Сутурін та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

Den_pamyati_sviatogo_Igoria_Chernigivskogo010На Малому Вході за старанні пастирські труди та з нагоди Дня Ангела та особистого ювілея, Митрополит Єфрем, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, нагородив настоятеля храму Входу Господнього в Єрусалим протоієрея Ігоря Сутуріна митрою.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя, причастившись Тіла і Крові Господніх.

По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, в співслужінні духовенства, звершив подячний молебень.

По завершенні богослужіння Високопреосвященніший владика звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Митрополит Єфрем привітав настоятеля храму Входу Господнього в Єрусалим протоієрея Ігоря Сутуріна з Днем Тезоіменитства, особистим ювілеєм та з високою церковною наградою. Також Владика подякував отцю Ігорю за його старанні труди на ниві Христовій та благословив на подальші труди на благо ввіренї йому Богом пастви.

З благословення Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, нині тезоіменитий, меценат храму Входу Господнього в Єрусалим Бурлаченко Ігор Анатолійович за його активну допомогу в будівництві та оздобленні храму був нагороджений медаллю Криворізької єпархії святих священномучеників Онуфрія і Порфирія ІІ тупеня.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.