До уваги абітурієнтів!

Полтавська Місіонерська Духовна Семінарія, запрошує бажаючих отримати систематичну духовну освіту!

В ПМДС функціонують богословсько-місіонерський та місіонерсько-катехизаторський факультети, що готують фахівців в області православного богослов’я, церковно- та священнослужителів, місіонерів, викладачів для богословських шкіл та подальшої спеціалізації по програмам магістерського рівня. Приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 17 років. Термін навчання – 4 роки. Форми навчання: стаціонарна, заочна та дистанційна.

Відділення регентів-псаломщиків готує кваліфікованих церковнослужителів і регентів для Православної Церкви. На регентське відділення приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 16 років і чоловічої від 17 років. Термін стаціонарного навчання 2 роки, заочного – 3 роки.

До іконописної школи імені преподобного Порфирія Кавсокаливіта приймаються особи чоловічої та жіночої статі православного віросповідання у віці від 17 до 35 років із середньою загальною, спеціальною або вищою освітою. Термін навчання – 4 роки. Форма навчання тільки стаціонарна.

Студенти забезпечуються житлом і харчуванням (платно).

Після закінчення випускники отримують диплом бакалавра з присвоєнням кваліфікації за спеціальностями: православне богослов’я (теологія), регент церковного хору, іконопис