21.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем підніс свої молитви за медичних працівників.

Den_medychnogo_pracivnyka011В Неділю 2-гу після П’ятидесятниці, день пам’яті Всіх святих, у землі руській просіявших, Митрополит Єфрем звершив Божественну Літургію в Спасо-Преображенському кафедральнмоу соборі м. Кривий Ріг. В цей день своє професійне свято відзначають представники однієї з найжертовніших професій – лікарі.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили клірики Спасо-Преображенського кафедрального собору.

За Божественною Літургією молились лікарі Криворізької інфекційної лікарні №1.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання за медичних працівників, котрі самовідданно борються з короновірусною інфекцію СOVID-19 та всіх докторів, котрі своїм нелегким трудом допомагають своїм пацієнтам перемогти їх недуги.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство в співслужінні духовенства звершив молебень до Всіх святих, у землі руській просіявших. За молебнем Архіпастир сособливо посиленно молився про дарування здоров’я та Божого благословення всім лікарям, що невтомно працюють на благо людям.

По завершенні молебню Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Правлячий Архієрей привітав присутніх за богсолужінням лікарів з їх професійним святом та подарував на молитовну згадку ікону святого великомученика і цілителя Пантелеймона.

Насамкінець, Його Високопреосвященство надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.