22.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Клірик Криворізької єпархії прийняв участь у церемонії запалення Вогню Пам’яті.

Zapalennia_Vognyu_Pamyati002Щороку 22 червня в Україні проходять заходи до Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. Пам’ятна дата була встановлена указом Президента України від 17 листопада 2000 року.

Рано вранці 22 червня 1941 року солдати гітлерівської Німеччини без оголошення війни вторглися на територію СРСР. Вторгнення супроводжувалося нанесенням масованих ударів по військових і стратегічних об’єктах, а також населених пунктах. У кровопролитній війні Україна понесла великі втрати, серед загиблих –  понад 5,5 мільйонів мирного населення, 2,5 мільйонів – солдати.

По благословенню Митрополита Криворізького і Нікопольського Єфрема, при дотриманні карантинних норм, в церемонії запалення Вогню Пам’яті на братській могилі, що розташована в біля Свято-Миколаївського храму м. Кривого Рогу, в Центрально-Міському районі міста, прийняв участь настоятель храму Святителя Миколая м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк.

На заході були присутні секретар Криворізької Міської Ради Маляренко Сергій Васильович та голова Центрально-Міської районної в місті Кривому Розі ради Нєженцев Сергій Володимирович.

Покладання квітів супроводжувалося церковним дзвоном, котрий лунав з дзвінниці Свято-Миколаївського храму.

Переглянути фотогалерею


Комментарии к статье ( No Comments, Показать список ) :
Оставить комментарий ( Показать форму ) :

Наш адрес:
ул. Церковная, 4
г. Кривой Рог
Днепропетровская обл.
50000 Украина
Наш телефон:
(097) 422-74-07
Наш e-mail:
consistoria@meta.ua

 Управление Выйти Обратная связь