24.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Архіпастирський візит до храму ікони Божої Матері «Достойно єсть».

doctojno_estjDSC_0152В свято ікони Божої Матері, іменованої «Достойно єсть» («Милуюча») відбулось святкове богослужіння, з нагоди престольного свята, в храмі на честь цього чудотворного образу Пресвятої Богородиці. Земна келія Цариці Небесної, храм на честь ікони “Достойно єсть” знаходиться в центрі мікрорайону Карачуни Центрально-Міського району м. Кривого Рогу.

Святкове богослужіння  у співслужінні духовенства звершив Митрополит Кривоірзький і Нікопольський Єфрем.

Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міскього Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму ікони Божої матері “Достойно єсть” м. Кривий Ріг протоієрей Віктор Галіц та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

В цей святковий день парафіяни приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

doctojno_estjDSC_0176По закінченні Божественної Літургії Митрополит Єфрем, в співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці, наприкінці котрого Архіпастир підніс умиленну молитву до Цариці Небесної перед Її чудотворним образом.

По завершенні богослужіння, правлячий Архієрей у своєму слові привітав присутніх богомольців зі святом Преблагословенної Богородиці. Його Високопреосвященство подякував отцю настоятелю – протоієрею Віктору Галіц за його труди на ниві Христовій та благословив на подальші духовні звершення на користь ввіреної йому Богом пастви.

В свою чергу отець Віктор подякував правлячому Архієрею за візит та радість спільної молитви.

Насамкінець, Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.