25.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем підніс молитви за Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в день його тезоіменитства.

onyfrij_velukogoDSC_0347В день пам’яті преподобного Онуфрія Великого (V ст), День Тезоіменитства Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив Божественну Літургію в Свято-Миколаївському храмі м. Кривого Рогу.

За богослужінням Його Високопреосвященству співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міскього Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель Свято-Миколаївського храму м. Кривий Ріг протоієрей Димитрій Салатюк та запрошене духовенство.

onyfrij_velukogoDSC_0241На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

Цього дня Його Високопреосвященство особливо посилено молився за нині тезоіменитого Предстоятеля Української Православної Церкви, Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Онуфрію Великому, наприкінці котрого Архіпастир підніс молитву до цього угодника Божого.

Насамкінець Митрополит Єфрем звернувся до парафіян зі словом архіпастирського повчання. Також владика привітав  протоієрея Сергія Сергєєва,  настоятеля храму преподобного Сергія Радонезького м. Кривий Ріг, який цього дня молитовно відзначає день свого народження.