28.06.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

nedilia_3_pislia_piatudeciatnushi003В Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, день пам’яті святителя Михаїла, першого митрополита Київського, Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі Кривого Рогу.

За Божественною Літургією святителя Іоанна Златоуста Архіпастирю співслужили священнослужителі з числа кліру кафедрального собору м. Кривий Ріг.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По закінченні богослужіння Його Високопреосвященство у співслужінні духовенства звершив молебень.

Насамкінець Архієрей  звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання та надав усім присутнім своє святительське благословіння.