05.07.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем молився про вічний спочинок душі покійного Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Den_narodzhennia016В свято ікони Божої Матері іменованої «Не ридай Мене, Мати» (ХІХ) шість років тому відійшов до Господа Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Володимир (+2014). В цей день Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем очолив соборне богослужіння в Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Кривий Ріг.

Помолитись за спочилого у Бозі Предстоятеля Української Православної Церкви, а також привітати владику Єфрема із Днем Народження прибули секретар Криворізької єпархії протоієрей Віктор Симонюк, намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира митрополита Київського і Галицького м. Кривого Рогу архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, благочинний Криворізького міського Південного благочиння протоієрей Володимир Борак, благочинний Криворізького міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, благочинний Нікопольського благочиння протоієрей Миколай Марущак та духовенство єпархії.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

На заупокійній єктенії Митрополит Єфрем підніс до Господа молитовні прохання про вічний спочинок душі Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Володимира.

Чисельні парафіяни в цей день приступили до душеспасительних Таїнств Сповіді та Святого Причастя.

По закінченні Божественної Літургії Високопреосвященніший владика, у співслужінні духовенства, звершив подячний молебень з нагоди свого Дня Народження та заупокійну літію за приснопам’ятним Митрополитом Володимиром.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, нагадавши про той подвиг, що підняв  на себе, за часів свого земного життя, спочилий Предстоятель УПЦ.

Насамкінець, Митрополит Єфрем надав усім присутнім своє святительське благословіння.

Переглянути фотогалерею-2