08.07.2020 р., м., Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських.

Petra_ta_Phevronii009У день пам’яті святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських (1228), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму освяченого на честь цих святих, що розташований на мкрн. Даманський м. Кривого Рогу.

Вранці святкового дня Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали прихожани храму.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник криворізького чоловічого монастиря Священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Північного благочиння протоієрей Георгій Базилевський, настоятель храму святих благовірних князя Петра і княгині Февронії Муромських  м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

За Божественною Літургією молився голова Тернівської районної в м. Кривому Розі ради Солод Віталій Михайлович.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По запричастному вірші до парафіян з проповіддю на тему життя та подвигу святих благовірних князя Петра та княгині Февронії звернувся настоятель храму ікони Божої Матері “Живоносне Джерело” м. Кривий Ріг ієрей Олег Руденко.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства звершив молебень перед іконою зі святими мощами святих благовірних князів Петра і Февронії, по закінченні котрого, Владика підніс умиленну молитву до святих покровителів християнського шлюбу.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.