09.07.2020 р., с. Глеюватка, Криворізький район. Митрополит Єфрем привітав клірика Криворізької єпархії з особистим ювілеєм та Днем Тезоіменитства.

Gleyuvatka_001В свято Тихвінської ікони Божої Матері (1383), день пам’яті святителя Діонісія, архієпископа Суздальського (1385), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району, де очолив урочисте богослужіння з нагоди 30-річчя та Дня Тезоіменитства його настоятеля – ієрея Діонісія Оляновського.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили благочинний Криворізького Районного благочиння протоієрей Борис Бабешко, настоятель храму Різдва Іоанна Предтечі м. Кривий Ріг протоєрей Георгій Гладиш, настоятель храму святих апостолів Петра і Павла с. Зелене Поле Криворізького району протоієрей Георгій Гецко, настоятель храму святих благовірних князя Петра і Февронії м. Кривий Ріг ієрей Андрій Стіньо та настоятель храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка Криворізького району ієрей Діонісій Оляновський.

На Малому Вході за старанні пастирські труди, а також з нагоди особистого ювілею та Дня Тезоіменитства Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму 40 мучеників Севастійських ієрея Діонісія Оляновського правом носіння золотого наперсного хреста.

Gleyuvatka_002На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до Пресвятої Богородиці перед Її святою іконою, іменованою «Тихвинською», в закінчення котрого Високопреосвященніший владика підніс умиленну молитву до Пречистої Діви.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх в храмі богомольців зі словом архіпастирського повчання. Його Високопреосвященство привітав настоятеля храму 40 мучеників Севастійських с. Глеюватка ієрея Діонісія Оляновського з Днем Тезоіменитства, а також з 30-річчям і благословив його на подальші труди на ниві Христовій.

Насамкінець Архіпастир надав усім присутнім в храмі богомольцям своє святительське благословіння.