22.07.2020 р., м. Дніпро. Митрополит Єфрем прийняв участь в робочій нараді з питань дотримання протиепідемічних заходів під час проведення релігійних заходів.

Narada001В середу 6-ої седмиці після П’ятидесятниці в приміщенні Дніпропетровської Обласної Державної Адміністрації відбулась робоча нарада з питань дотримання протиепідемічних заходів під час проведення релігійних заходів, в котрій прийняв участь Керуючий Криворізькою єпархією Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем.

Очолив збори Директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюк Валерій Миколайович.

Під час наради були заслухані доповіді Директора ДУ «Дніпропетровський обласний лабораторний центр МОЗ України» Чуб Романа Валентиновича, а також доцента медичних наук, професора, завідувача кафедри інфекційних хвороб ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» Шостакович-Корецької Людмили Романівни та начальника управління культури, національностей і релігій Дніпропетровської облдержадміністрації Першини Наталії Генадіївни.

Narada002На заході були присутні керівники релігійних організацій, що діють на території Дніпропетровської області, а також Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Грицай Ірина Олегівна та заслужений лікар України, головний лікар КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І. І. Мечникова» Риженко Сергій Анатолійович.

У зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, внаслідок зростання кількості захворювань громадян на COVID-19, представники влади закликали керівників релігійних організацій дотримуватися під час богослужінь карантинних вимог, встановлених з метою попередження розповсюдження захворюваності на короновірусну хворобу COVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2.

У відповідь Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звернувся до директора Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Сердюка Валерія Миколайовича зі словом вдячності за своєчасний та конструктивний діалог державної та духовної гілок влади. Владика відзначив, що Православна Церков робить все необхідне для зменшення впливу смертоносного вірусу на парафіян та, як законослухняна інституція, дотримується всіх наданих Кабінетом Міністрів України та Відділом охорони здоров’я облдержадміністрації заходів для протидії поширенню короновірусної інфекції COVID-19.