01.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив урочисте богослужіння з нагоди престольного свята в храмі преподобного Серафима Саровського.

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo001В свято знайдення мощей преподобного Серафима, Саровського чудотворця (1903), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до храму преподобного Серафима Саровського м. Кривий Ріг.

На церковному подвір’ї Його Високопреосвященство з хлібом-сіллю та букетами квітів вітали наймолодші прихожани храму – вихованці недільної школи.

За богослужінням Митрополиту Єфрему співслужили намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир (Нероба), благочинний Криворізького Міського Центрального благочиння протоієрей Анатолій Риженко, настоятель храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрей Віталій Русанов та священнослужителі з числа кліру Криворізької єпархії.

В цей святковий день особливої духовної радості надало те, що урочисте богослужіння було вперше звершено в стінах нового храму. Земна келія преподобного Серафима Саровського, хоча ще й перебуває в стадії будівництва, проте вже прийняла в своїх стінах всіх тих паломників, що прибули вклонитися угоднику Божому, випрошуючи його святих молитов.

prepodobnogo_serafuma_sarovskogo024На Малому Вході, за старанні пастирські труди, Митрополит Єфрем нагородив настоятеля храму прп. Серафима Саровського м. Кривий Ріг ієрея Віталія Русанова набедреником.

На богослужінні були піднесені сугубі прохання за припинення пандемії короновірусу COVID-19 та за медичних працівників, що несуть свій жертовний подвиг в “исцелении страждущих”.

По запричастному вірші до присутніх в храмі богомольців із проповіддю звернувся настоятель Свято-Троїцького храму м. Кривий Ріг протоієрей Валентин Задорожній.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень преподобному Серафиму Саровському перед його іконою із часткою святих мощей.

По закінченні богослужіння правлячий Архієрей виголосив в своїй проповіді слова архіпастирського повчання.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.