02.08.2020 р., м. Кривий Ріг. Митрополит Єфрем очолив Божественну літургію в храмі на честь святого славного пророка Ілії.

proroka_ilii017В день пам’яті святого славного пророка Ілії (ІХ ст.. до Р.Х.), Митрополит Криворізький і Нікопольський Єфрем звершив архіпастирський візит до Свято-Іллінського храму, який є осередком духовності житломасиву 44-го кварталу в Покровському районі міста.

Його Високопреосвященство зустрічали біля храму віряни та діти недільної школи зі святковими привітаннями.

За богослужінням правлячому Архієрею співслужили: намісник чоловічого монастиря священномученика Володимира, митрополита Київського і Галицького м. Кривий Ріг архімандрит Володимир Нероба, настоятель храму святої великомучениці Катерини м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Овечкін та настоятель Свято-Іллінського храму м. Кривий Ріг протоієрей Сергій Кузьменко.

На сугубій єктенії були виголошені особливі прохання про позбавлення людей від смертоносної інфекції, після чого Владика підніс до Господа покаянну молитву під час згубної пошесті та смертоносного зараження.

По завершенні Божественної Літургії правлячий Архієрей, у співслужінні духовенства, звершив молебень до пророка Божого Ілії.

По закінченні богослужіння Митрополит Єфрем звернувся до присутніх зі словом архіпастирського повчання, привітав вірян зі святом та побажав, за прикладом святого славного пророка Ілії, зміцнюватися у вірі в Бога, а також в усьому покладатися на Його благу волю.

В свою чергу, настоятель храму протоієрей Сергій Кузьменко щиро подякував владиці Єфрему за те, що він розділив із ним та парафіянами радість престольного свята і очолив цього дня Божественну Літургію.

Насамкінець Високопреосвященніший владика надав усім присутнім своє святительське благословіння.